Evo čime se Kasper bavi u Americi, hvali se bogatstvom i poslom na Menhetnu: "U Beogradu postoji problem..."
Telegraf pre 21 sat | Telegraf.rs

Pevačica Mina Kostić napustila je psihijatrijsku ustanovu "Laza Lazarević" nakon 23 dana, a njen verenik, Mane Ćuruvija Kasper, koji živi i radi u Americi, boravio je proteklih dana u Beogradu i posećivao je gotovo svakog dana.
Inače, Kasper je bio potpuna misterija domaćoj javnosti, a mnoge zanima čime se tačno bavi. Mina i Kasper su vezu započeli preko društvenih mreža, kako su sami svojevremeno pričali, a u prvom zajedničkom intervjuu Mane je tada otkrio šta mu je zanimanje. - Nijedan posao mi nije stran. Da to prevedem na naš sprski nivo, Na Menhetnu biznis iz snova je “Posao garaža-parking garaža”. Kompanija u kojoj radim je najstarija kompanija u toj sferi biznisa i mi imamo 88









