Danas protest radnika GSP: Šetaju do Predsedništva i predaju Vučiću peticiju i pismo sa zahtevima

Nova pre 2 sata
Danas protest radnika GSP: Šetaju do Predsedništva i predaju Vučiću peticiju i pismo sa zahtevima

Radnici Gradskog saobraćajnog preduzeća (GSP) „Beograd“, zajedno sa sindikatima i udruženjima građana, danas će organizovati protestnu šetnju do zgrade predsednika Srbije, gde će predsedniku Aleksandru Vučiću predati pismo i peticiju s više od 500 potpisa zaposlenih.

Skup pod sloganom „GSP pokreće Beograd“ počeće u 10 časova kod zgrade „London“, na raskrsnici ulica Kneza Miloša i Kralja Milana, nakon čega će učesnici prošetati do Andrićevog venca. Kako je najavljeno, radnici će od Vučića zatražiti da svojim autoritetom utiče na zaustavljanje, kako tvrde, daljeg urušavanja i rasparčavanja najvećeg gradskog preduzeća u korist privatnih interesnih grupa i prevozničkih lobija. Organizatori navode da kontinuirano propadanje GSP i

Povezane vesti »

Ključne reči

Ekonomija, najnovije vesti »