Jovanović (CLS): U rebalansu čak 50 milijardi dinara za prevoznike u Beogradu
Serbian News Media pre 6 sati

Jovanović je istakao da je reč o rekordnom iznosu i potvrdi da ti izdaci „nekontrolisano rastu“, navodi se u saopštenju CLS-a. „Ne postoji grad u Evropi koji daje četvrtinu ukupnog budžeta na subvencije za javni prevoz, što je neodrživo na duži rok i zbog čega ispaštaju sva druga davanja iz budžeta“, poručio je Jovanović. Dodao je da rebalans „najdirektnije opovrgava“ navode gradonačelnika Aleksandra Šapića da Beograd štedi time što sve više linija ustupa












