Radnici GSP u protestnoj šetnji u Beogradu, predaju zahteve predsedniku: "Vlada očigledno ne sme da preseče"

N1 Info pre 4 sati  |  N1 Beograd
Radnici GSP u protestnoj šetnji u Beogradu, predaju zahteve predsedniku: "Vlada očigledno ne sme da preseče"

Radnici GSP-a, sindikati i strukovna udruženja krenuli su u protestnu šetnju do Andrićevog venca kako bi predali svoje zahteve predsedniku Srbije.

Ivan Banković ispred Sindikata GSP Centar za N1 je rekao da je radnicima ostalo da se obrate njemu, jer "Vlada očigledno ne sme da preseče, a gradonačelnik radi u interesu nekih drugih lobija, a ne u interesu GSP-a". N1 N1 N1 N1 Radnici će odneti pismo sa zahtevima na pisarnicu na Andrićevom vencu. Podsećamo, oni su još 11. juna predali četiri zahteva Vladi Srbije, a u par navrata su se obraćali i gradonačelniku, predali mu zahteve, ali odgovor nisu dobili. "Ono

Povezane vesti »

Ključne reči

Ekonomija, najnovije vesti »