Muzika noći u GKC-u
Zoom UE pre 17 sati

UŽICE-U bašti Gradskog kulturnog centra u četvrtak 25.juna u 21 čas je akustično veče tria Muzika noći .
Muzika noći je akustični trio iz Užica koji čine Olja (vokal), Stonči (gitara) i Ševa (bubnjevi/perkusije). Nekadašnji članovi kultnog užičkog sastava Quattro V publici donose najlepše domaće i strane pop-rock hitove u akustičnom ruhu. Ulaz na događaj je slobodan a rezervacije stolova mogu se obaviti porukom na profile Ustanove na društvenim mrežama.












