Šta je Vučić rekao radnicima GSP-a koji su mu predali peticiju?
Danas pre 2 sata | FoNet

Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izašao je danas ispred zgrade na Andrićevom vencu kako bi razgovarao sa radnicima Gradskog saobraćajnog preduzeća (GSP) „Beograd“, preuzeo peticiju sa više od 500 potpisa zaposlenih i obećao da će sa njihovom delegacijom razgovarati u sredu, najkasnije u četvrtak ujutro, o zahtevima koje su mu uputili. Vučić je od predstavnika GSP Ivana Bankovića preuzeo spisak potpisa i zahteve radnika javnog preduzeća, a potom poručio da će











