Pevačica na snimanju spota zadobila opekotine trećeg stepena: Otkrila detalje jezivog incidenta

Mondo pre 16 sati  |  Marina Cvetković
Pevačica na snimanju spota zadobila opekotine trećeg stepena: Otkrila detalje jezivog incidenta

Pevačica Lena Čolak je izgleda spremna na mnoge stvari za dobru pesmu i spot, pa čak i na opekotine.

Ona je pred kamerama "Exkluziva" otkrila kako joj se dogodila nezgoda na snimanju: - Ja sam za spot "Majko" dobila opekotine trećeg stepena, zato što sam se toliko smrzla zbog jedne scene koju smo snimali, da sam čak klečala na suvom ledu i da uopšte nisam osetila da meni to gori kožu. I onda sam zadobila opekotine trećeg stepena - priča pevačica i dodaje: - To je tek kasnije počelo mene da boli, kada mi je onaj adrenalin prošao, kada sam krenula ka kući. Lenu smo

Povezane vesti »

Zabava, najnovije vesti »