Vučić razgovarao sa radnicima GSP-a koji protestuju, preuzeo peticiju i najavio odgovor
Sputnik pre 1 sat

Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izašao je ispred zgrade na Andrićevom vencu kako bi razgovarao sa radnicima Gradskog saobraćajnog preduzeća (GSP) „Beograd“, preuzeo peticiju sa više od 500 potpisa zaposlenih i obećao da će sa njihovom delegacijom razgovarati u sredu, najkasnije u četvrtak ujutro, o zahtevima koje su mu uputili.
Aleksandar Vučić je od predstavnika GSP-a Ivana Bankovića preuzeo spisak potpisa i zahteve radnika javnog preduzeća, a potom poručio da će odgovori na njihove zahteve biti spremni do srede ili najkasnije četvrtka ujutro. On je naveo da se moraju ravnopravno tretirati privatna i državna svojina, ali da kao „državni čovek“ ima razumevanje za radnike GSP-a. „Moram da razgovaram sa ljudima iz grada da smanjimo ukupne troškove javnog prevoza. Omogućili smo











