Nosio nanogicu dve godine, niko nije znao! Pevač iskreno o problemima sa zakonom: "Radio sam nelegalne stvari"
Telegraf pre 2 sata | Telegraf.rs

Reper Marko Popov, poznatiji kao Popov, priznao je da je imao problema sa zakonom.
Mnogi ne znaju da je on nosio nanogicu zbog toga. Reper koji je inače sarađivao sa Nućijem bio je pre dve godine u pritvoru. On je sinoć bio gost u emisiji "Amidži šou" gde je dobio nezgodno pitanje. - Da li si nekad prekršio zakon i bio privođen i zbog čega? - pitao je Ognjen Amidžić. - Jesam, kršio sam zakon. Radio sam neke nelegalne stvari - rekao je on. - Koliko si dugo bio u pritvoru? - nastavio je Ognjen. - U kućnom, dve godine - dodao je reper. Podsećamo,









