Loša vest iz Londona - Novak Đoković se povukao! Srbin organizatorima turnira na travi saopštio ono što niko nije hteo da čuje
Kurir pre 1 sat

Iz Londona je stigla loša vest - Novak Đoković se povukao sa turnira u Harlingem klubu.
Radi se o turniri egzibicionog karaktera koji bi srpskom teniseru poslužio kao poslednja priprema za Vimbldon. Đoković je u sredu trebalo da igra protiv Karena Hačanova, ali je neposredno pre toga došlo do bitne promene. Iako javnosti nije poznato zbog čega je Novak odustao od igranja u pomenutom londonskom klubu, ova vest može da nam ukaže na određene probleme koje srpski teniser ima. Naravno, ostaje mogućnost da Đoković samo želi da ostane što svežiji i da u











