"Plakala sam..." Pobednica "Zvezda Granda" otkrila sve o takmičenju, ali i kakva je Ceca kada se ugase kamere
Telegraf pre 4 sati | Telegraf.rs/ Blic

Pobednica ovogodišnje sezone takmičenja "Zvezde Granda" po odluci stručnog žirija, Tamara Danilović, sumirala je utiske nakon velikog finala i govorila o iskustvu koje je stekla tokom takmičenja, saradnji sa mentorkom Svetlanom Cecom Ražnatović, ali i negativnim komentarima koje je dobijala na društvenim mrežama zbog svog izgleda i stila.
Mlada pevačica priznala je da se utisci nakon finala još nisu potpuno slegli, ali da je srećna zbog svog uspeha, kao i zbog kolega koji su ostvarili zapažene rezultate u takmičenju. - Pa zasad, ne mogu da kažem da su se još baš slegli kompletno utisci. Naravno, srećna sam i zbog kolega koji su uspeli da se plasiraju dalje. Srećna sam i zbog pobednika, naravno, i što sam ja, jel, dobila nagradu koju sam dobila, tako da sve mi je trenutno još nekako na vrhu, nije sve








