"Dobila sam opekotine trećeg stepena", naša pevačica otkrila kroz kakav je pakao prošla: "Nisam osetila..."
Telegraf pre 8 sati | Telegraf.rs

Lena Čolak otkrila je da je tokom snimanja spota za pesmu "Majko" zadobila ozbiljne povrede - opekotine trećeg stepena, nakon scene koja se pretvorila u opasno iskustvo.
Kako je objasnila, do povrede je došlo tokom snimanja na niskim temperaturama, kada je u jednoj sceni klečala na površini nalik suvom ledu. Zbog jakog adrenalina u tom trenutku nije odmah osetila bol, koji se pojavio tek kasnije. - Ja sam za spot 'Majko' dobila opekotine trećeg stepena, zato što sam se toliko smrzla zbog jedne scene koju smo snimali, da sam čak klečala na suvom ledu i da uopšte nisam osetila da meni to gori kožu. I onda sam zadobila opekotine









