"Imao sam malo ozbiljnih veza", Zdravko Čolić prvi put progovorio o ljubavnim brodolomima: "Njima nešto fali"
Telegraf pre 6 sati | Telegraf.rs

Balkanska zvezda Zdravko Čolić progovorio je o emotivnim brodolomima iz prošlosti i priznao da ga ljubavni život nije uvek mazio, iako danas uživa u skladnom braku sa suprugom Aleksandrom.
Čolić je otvoreno govorio o vezama koje su iza njega i istakao da su mu žene u više navrata lomile srce, ali da to smatra potpuno prirodnim. - Ja sam u životu imao malo onih ozbiljnih veza, ali naravno da jeste, više žena, da ih ne imenujem. To je sasvim prirodno i sasvim muški. Tako da oni koji nisu imali slomljeno srce i nisu bili zaljubljeni, mislim da im nešto fali - rekao je Čola za "In magazin" na Novoj. Ipak, već decenijama uživa u stabilnom braku sa








