Gradonačelnik sa mikrofonom upozorava na opasnost: "Iz ruševina se i dalje čuju glasovi živih"

Telegraf pre 3 sata  |  Telegraf.rs
Gradonačelnik sa mikrofonom upozorava na opasnost: "Iz ruševina se i dalje čuju glasovi živih"

Spasilački timovi koji su radili celu noć u Karakasu, glavnom gradu Venecuele, i dalje čuju glasove ljudi koji su živi zarobljeni ispod ruševina, potvrdio je Gustavo Duke, gradonačelnik opštne Čakao. "Na svu sreću, čujemo ljude koji su živi pod ruševinama i spasićemo ih", poručio je Duke u videoizveštaju objavljenom na Instagramu.

Dodao je da su spasioci na tom području dosad uspeli da izvuku 23 preživele osobe. "Nećemo otići odavde dok ne izvučemo i poslednju osobu koju možemo da spasemo živu, a znam da ćemo uz Božju pomoć u tome i uspeti", naglasio je gradonačelnik. Istakao je da svi građani koji su dosad izvučeni iz srušenih objekata odmah primaju hitnu lekarsku pomoć u lokalnim zdravstvenim klinikama. Kanso sinoć u Karakasu muškarac s megafonom obaveštavao je komšije o prvim posledicama

Povezane vesti »

Ključne reči

Svet, najnovije vesti »