Ispred Skupštine Beograda pano sa "problemima": Okupljeni zborovi, udruženja, zaposleni u Apoteci Beograd
N1 Info pre 4 sati | N1 Beograd

Pred početak sednice, ispred Skupštine Grada Beograda okupili su se zborovi i udruženja, zaposleni u Apoteci Beograd, kao i opozicioni odbornici.
Odbornici Demokratske stranke obratili su se okupljenima i naveli su da neće prisustvovati sednici, javlja naša reporterka. Ispred Skupštine Grada postavljen je i pano na kom su istaknuti neki od problema koje okupljeni građani smatraju da treba rešiti u Beogradu. Đorđe Miketić iz Inicijative "Beograd ostaje" objasnio je da su prikazani samo neki od "ugroženih područja", te da se "Beograd razara i pljačka kao nikad svojoj u istoriji". "Pre par nedelja smo kroz crnu












