Bežte noge! Snimao svoj beg iz zgrade posle zemljotresa u Venezueli: Pogledajte video
Telegraf pre 2 sata | Telegraf.rs

U Venecueli je proglašeno vanredno stanje nakon dva razorna zemljotresa koja su pogodila ovu državu nešto posle 18 časova u sredu uveče po lokalnom vremenu.
Zmljotresi jačine 7,2 i 7,5 stepeni po rihterovoj sakli izazvlai su rušenje i oštećenje više stotina zgrada, a najgora situacija je u priobalnoj državi La Guuaira, koja se nalazi nedaleko od prestonice Karakasa. Ova država je proglašena zonom katastrofa i iz nje dolazi jedan od najuznemirujućih snimaka. Snimio ga je stanovnik jednog od solitera koji pokušava da pobegne iz nebodera koji se ozbiljno ljulja i koji je pretrpeo teško oštećenje. (Telegraf.rs)










