"Dođu da se slikaju na 15 minuta i odu kući" Uroš Živković opleo po estradi: "Ne radim marketing preko drugih"
Telegraf pre 8 sati | Telegraf.rs

Pevač Uroš Živković nastupio je sinoć u Nacionalnoj klasi, koja je bila ispunjena do poslednjeg mesta, dok je publika napravila sjajnu atmosferu i uglas pevala njegove hitove.
Uroš je pre nastupa iskreno govorio o situaciji na estradi, o svojoj novoj pesmi, za koju kaže da je prvi put izašao iz zone komfora, ali je spomenuo i mlađeg kolegu Jakova Jozinovića. Uroš je otkrio da je zadovoljan reakcijama publike na novi singl, ali priznaje da mu je snimanje spota i dalje najstresniji deo posla. - I dalje mi je neprijatno zbog toga. Moram da se zahvalim supruzi i mom timu, mnogo su dali za ovu pesmu i to se izgleda oseća. Lakše mi je da pevam










