Mali sa ambasadorom Japana u Srbiji o EXPO 2027: "Njihovo iskustvo je značajno, želimo da budemo još bolji"
B92 pre 4 sati

Ministar finansija Siniša Mali je na sastanku sa ambasadorom Japana u Srbiji NJ.E Naohiro Cucumijem razgovarao o zajedničkoj saradnji dve zemlje i mogućnostima za dalje unađređenje.
"Drago mi je što japanske poslovne investicije u Srbiji nastavljaju da rastu, i što su investitori iz ove zemlje našli interes da ulažu u Srbiju, napisao je Mali na svom Instagram profilu. "Razmenili smo iskustva u organizaciji Expa, s obzirom na to da je Osaka prošle godine bila domaćin EXPO 2025. Japan se sprema i da najbolji način predstavi svoju zemlju i brojna dostignuća u paviljonu koji će imati na EXPO 2027. Preneo sam njegovoj ekselenciji da nam je njihovo






