Ilić "zagreva" crno-bele na 30 stepeni u Zemunu FOTO

B92 pre 2 sata
Ilić "zagreva" crno-bele na 30 stepeni u Zemunu FOTO

Fudbaleri Partizana nastavljaju pripreme za novu sezonu u izuzetno teškim vremenskim uslovima.

Dolazak Saše Ilića na mesto šefa stručnog štaba već je doneo znatno intenzivniji rad. Crno-beli će u subotu krenuti put Slovenije, gde ih očekuju dvonedeljne pripreme na Pohorju, ali do polaska nema predaha. Treninzi se svakodnevno održavaju u Sportskom centru "Teleoptik", uprkos temperaturama koje poslednjih dana u Beogradu prelaze 30 stepeni. Ilić je pre nekoliko dana zvanično preuzeo tim i od prvog treninga jasno stavio do znanja da želi maksimalnu posvećenost i

Povezane vesti »

Ključne reči

Sport, najnovije vesti »