Saša Ilić najavio da dolazi Že: "Stigla su četvorica, treba nam još toliko"

Mondo pre 6 sati  |  Milutin Vujičić
Saša Ilić najavio da dolazi Že: "Stigla su četvorica, treba nam još toliko"

Saša Ilić vratio se ovog leta u Partizan i postao je novi šef stručnog štaba crno-belih, tako da trenutno radi na uigravanju ekipe za 2026/27.

Dobio je Ilić već nekoliko pojačanja - i tu neće biti kraj - pošto je istakao danas u razgovoru s novinarima da se radi na dolasku još nekoliko novih lica. "Kada pitaš trenera, svaki trener bi voleo da ima sve igrače na okupu na početku priprema", rekao je Ilić danas u Zemunelu i zatim dodao: "U Partizanu i nekim drugim klubovima to nije moguće, doveli smo do sada četiri igrača. Treba još tri-četiri pojačanja ako želimo da budemo konkurentni u Evropi i našem

Povezane vesti »

Ključne reči

Sport, najnovije vesti »