Naprednjaci krenuli peške iz Petrovaradina ka Beogradu (VIDEO)
Luftika pre 6 sati

Grupa od više desetina pristalica Srpske napredne stranke, većinom muškaraca, krenula je jutros oko 8 sati iz Petrovaradina ka Beogradu na miting koji će biti održan u subotu, 27. juna.
Iako su prorežimski mediji objavili da je u šetnju krenulo nekoliko stotina naprednjaka, na snimku se vidi da ih nema ni stotinu. Oni nose zastave Republike Srbije, kao i one na kojima piše “Srbija pobeđuje”, a na polasku su palili baklje. Vreme i mesto njihovog polaska nije bilo nigde objavljeno. View this post on Instagram Razglas news javlja da je kolona stigla do Banstola. Prvu pauzu imali su u Sremskim Karlovcima, gde ih je dočekalo posluženje, nakon čega su












