Posle više od tri decenije rada počinje likvidacija JP „Subotica-trans“

Subotica.com pre 2 sata
Posle više od tri decenije rada počinje likvidacija JP „Subotica-trans“

Skupština grada Subotice trebalo bi da odlučuje o pokretanju postupka likvidacije JP „Subotica-trans“. Nakon registracije odluke u APR-u zaposlenima prestaje radni odnos, a imovinu i obaveze preuzima Grad. Postupak će trajati najmanje nekoliko meseci.

Posle više od 36 godina postojanja, Javno preduzeće za prevoz putnika „Subotica-trans“ planiran je da ode u likvidaciju (gašenje). Pred odbornicima Skupštine grada Subotice naći će se predlog odluke o pokretanju postupka likvidacije preduzeća koje je od osnivanja 1989. godine obavljalo gradski i prigradski prevoz putnika u Subotici. „Subotica-trans“ osnovan je odlukom tadašnje Skupštine opštine Subotica 28. decembra 1989. godine, a godinama je bio nosilac javnog

Subotica »

Ključne reči

Vojvodina, najnovije vesti »