VAŠA PISMA: I Nišorci protestuju! Brane svoju Spomen česmu, pitaju da li ima građevinske dozvole?
Plus online pre 2 dana | Pirot Plus Online

Našoj redakciji danas se obratio jedan sugrađanin, kako je u mejlu napisao, u ime meštana sela Nišor.
Sadržaj mejla prenosimo u potpunosti: "Obraćamo vam se u ime meštana sela Nišor sa molbom da hitno ispratite skandalozno ponašanje gradskih vlasti i JP „Vodovod i kanalizacija“ Pirot, koji već četiri dana bez ikakve građevinske table i dozvole vrše teška iskopavanja tik uz seosku spomen-česmu (Spomen-obeležje palim borcima iz 1959. godine). Građevinska inspekcija u Pirotu svesno ignoriše naše pismene prijave (podnete pre tri dana i dopunjene danas, za šta











