(Video) Pešice na skup u Beogradu 27. juna: Novosađani stigli u Inđiju, građani im priredili topao doček uz osveženje i vatromet
Dnevnik pre 1 dan

INĐIJA: Novosađani koji su jutros pešice krenuli ka Beogradu na skup zakazan za subotu, 27. jun, uspešno su stigli do Inđije, čime su završili prvu veliku deonicu svog puta.
U Inđiji, učesnike ovog marša dočekao je veliki broj građana uz aplauz, pesmu i vatromet. A post shared by Dnevnik (@dnevnik.rs) Pristalice SNS i građani koji su jutros u 8 krenuli iz Petrovaradina ka Beogradu dočekani su u Inđiji na Trgu slobode. Pored obezbeđenog osveženja, hrane i voća koji su im dobrodošli nakon višečasovnog pešačenja, građani su Novosađanima pružili podršku da istraju u svom cilju. Novosađani će provesti noć i odmoriti se u Inđiji, a već sutra












