Zagrebačka burza: CROBEX se oporavio nakon dva pada, Končar i ING-GRAD u fokusu
SEEbiz pre 1 dan

ZAGREB - Na Zagrebačkoj burzi u četvrtak su Crobexi porasli uz pad prometa u odnosu na prethodni trgovinski dan, a u fokusu investitora su dionice Končar grupe i Ing-Grada.
Crobex indeks porastao je u četvrtak, nakon dva uzastopna trgovinska dana pada, za 0,56 posto, na 4.449 bodova. Crobex10, oslabio je, nakon pada prethodnog trgovinskog dana, za 0,5 posto, na 2.888 bodova. I među sektorskim indeksima gotovo svi su porasli. Najviše je, za 2,13 posto, porastao Crobextransport. S druge je strane, za 0,16 posto, jedino pao Crobexnutris. Redovni promet dionicama iznosio je 1,8 milijuna eura, odnosno za oko 700 tisuća eura manje od












