Deo potrošača na Zvezdari bez vode od osam do 22 sata

Newsmax Balkans pre 2 sata  |  Newsmax Balkans
Deo potrošača na Zvezdari bez vode od osam do 22 sata

Javno-komunalno preduzeće "Beogradski vodovod i kanalizacija" saopštilo je da će zbog planiranih radova na vodovodnoj mreži u gradskoj opštini Zvezdara bez vode ostati deo potrošača.

Kako se navodi u saopštenju, od osam do 22 sata bez vode će ostati potrošači u GO Zvezdara i to potrošači u ulicama Đevđelijska, Čede Mijatovića, Milana Rakića (od Tršćanske do Batutove) i Šabačkoj (od Đevđelijske do Milana Rakića). Iz ovog preduzeća apeluju na potrošače da pripreme neophodnu zalihu vode za piće i osnovne potrebe i navode da će za najnužnije potrebe za pijaćom vodom biti obezbeđene auto-cisterne.

Povezane vesti »

Ključne reči

Beograd, najnovije vesti »