“Naše leto na Štrandu” svakog ponedeljka i petka od 7. jula

Moj Novi Sad pre 8 sati
“Naše leto na Štrandu” svakog ponedeljka i petka od 7. jula

Udruženje građana “Novi Sad”, uz podršku JKP “Gradsko zelenilo” i Gradske uprave za kulturu, organizuje projekat “Naše leto na Štrandu”, koji će se održati od 7. jula do 30. avgusta 2026. godine na novosadskom kupalištu Štrand.

Program će se realizovati svakog ponedeljka i petka od 18 do 20 časova, a svaka manifestacija imaće humanitarni karakter. Projekat ima za cilj organizaciju interaktivnog letnjeg programa za decu i porodice, koji integriše edukaciju, sport, kulturu i zabavu. Osmišljen je kao bezbedno i inspirativno okruženje u kojem deca mogu da razvijaju kreativnost, socijalne veštine i zdrave životne navike. Kroz raznovrsne aktivnosti kao što su radionice, likovne aktivnosti,

Novi Sad »

Ključne reči

Vojvodina, najnovije vesti »