"Lekarima sam rekao da hoću da ostanem" Sloba Vasić napustio Srbiju, evo gde se nalazi nakon izlaska iz "Laze"

Telegraf pre 5 sati  |  Telegraf.rs
"Lekarima sam rekao da hoću da ostanem" Sloba Vasić napustio Srbiju, evo gde se nalazi nakon izlaska iz "Laze"

Sloba Vasić ponovo se oglasio na društvenim mrežama nakon teškog perioda kroz koji je prošao.

Pevač, koji je nedavno bio hospitalizovan nakon incidenta u avionu, podelio je fotografiju sa primorja i kratkom porukom nagovestio da mu je sada najpotrebniji mir. - Meni treba kap tišine, pogled preko plavog mora - napisao je Sloba uz fotografiju koju je objavio na svom Instagramu. Nakon boravka u Specijalnoj bolnici "Laza Lazarević", Vasić se vratio poslovnim obavezama i nastupima, ali ne krije da mu je period oporavka bio važan kako bi se posvetio sebi i svom

Povezane vesti »

Ključne reči

Zabava, najnovije vesti »