"Lekarima sam rekao da hoću da ostanem" Sloba Vasić napustio Srbiju, evo gde se nalazi nakon izlaska iz "Laze"
Telegraf pre 5 sati | Telegraf.rs

Sloba Vasić ponovo se oglasio na društvenim mrežama nakon teškog perioda kroz koji je prošao.
Pevač, koji je nedavno bio hospitalizovan nakon incidenta u avionu, podelio je fotografiju sa primorja i kratkom porukom nagovestio da mu je sada najpotrebniji mir. - Meni treba kap tišine, pogled preko plavog mora - napisao je Sloba uz fotografiju koju je objavio na svom Instagramu. Nakon boravka u Specijalnoj bolnici "Laza Lazarević", Vasić se vratio poslovnim obavezama i nastupima, ali ne krije da mu je period oporavka bio važan kako bi se posvetio sebi i svom








