Bivši fudbaler Spartaka Kvaku Bonsu Osei novi igrač niškog Radničkog
Naissus info pre 8 sati

Kvaku Bonsu Osei novi je igrač Radničkog iz Niša i on će pojačati konkurenciju u napadu. Bonsu Osei rođen je u Gani 17. avgusta 2000. godine i igra na poziciji krilnog napadača. Pre dolaska u Srbiju igrao je u Kataru, za Senice u Slovačkoj i Karakas u Venecueli. U Radnički dolazi iz Spartaka iz Subotice.
„Dobro poznajem Radnički, imaju veoma dobar tim. Poznajem i neke igrače mogu reći da su baš dobri. Drago mi je što ću biti deo ovog tima. Takođe, imam samo reči hvale za srpski fudbal. Srećan sam što sam ovde i osećam se dobro. Verujte mi osećam se veoma dobro u Srbiji“, rekao je Kvaku Bonsu Osei. Domaćoj javnosti Kvaku Bonsu poznat je po igrama za tim sa severa Srbije. U dresu Spartaka postigao je deset pogodaka i zabeležio četiri asistencije.








