Od subote za saobraćaj otvorena nova deonica Moravskog koridora od Adrana do Preljine, menja se režim uključenja na auto-put
Morava info pre 4 sati | Morava info

ČAČAK – Nova deonica Moravskog koridora od petlje Adrani do nove petlje Preljina biće puštena u saobraćaj u subotu, 27. juna, u 9 časova.
Reč je o deonici dugoj 28,71 kilometar, na kojoj će se saobraćaj odvijati u punom profilu. Vozači koji iz pravca Čačka putuju ka Kraljevu i žele da se isključe sa auto-puta to će moći da učine na petlji Adrani, gde će ih saobraćajna signalizacija usmeravati ka traci za usporenje i naplatnoj stanici. U suprotnom smeru, vozila će se nakon naplatne stanice Adrani uključivati na auto-put preko poludirektne rampe i trake za ubrzanje ka Čačku. Svi ostali prilazi i izlazi












