U niški Radnički stiglo pojačanje iz subotičkog Spartaka

Južne vesti pre 5 sati  |  Ljubica Jocić
U niški Radnički stiglo pojačanje iz subotičkog Spartaka

Novi igrač niškog Radničkog je krilni napadač Kvaku Bonsu, fudbaler iz Gane koji je prošle sezone igrao u Spartaku iz Subotice.

Bonsu Osei rođen je u Gani 17. avgusta 2000. godine, a pre dolaska u Srbiju igrao je u Kataru, za Senice u Slovačkoj i Karakas u Venecueli. Dobro poznajem Radnički, imaju veoma dobar tim. Poznajem i neke igrače mogu reći da su baš dobri. Drago mi je što ću biti deo ovog tima. Takođe, imam samo reči hvale za srpski fudbal. Srećan sam što sam ovde i osećam se dobro. Verujte mi osećam se veoma dobro u Srbiji – rekao je Kvaku Bonsu Osei. On je za Spartak postigao 10

Povezane vesti »

Povezane vesti »

Ključne reči

Regioni, najnovije vesti »