Morrissey optužuje Johnnyja Marra za uništavanje nasleđa The Smiths
Balkan Rock pre 10 sati

Morrissey je ponovo započeo žestoku polemiku sa svojim nekadašnjim saradnikom iz benda The Smiths, Johnnyjem Marrom, nakon što je saznao za novi BBC radio dokumentarac o bendu u kojem nije učestvovao, a koji, prema njegovim rečima, favorizuje samo Marra.
Poruka koju je Morrissey objavio na svom zvaničnom sajtu, a potom je obrisao, jasno izražava njegovu frustraciju. U njoj tvrdi da dokumentarac, koji će biti emitovan 13. jula, ima kritički ton prema njemu i da je samo još jedan pokušaj da se naruši „san o The Smiths“ kroz prizmu Marra. Pevač dodaje da je Marr podelio publiku na njegove i Morrisseyeve pristalice, te da je preuzeo pravo na ime benda, iako je ono osmislio upravo Morrissey. U poruci se dalje navodi da












