Партизан у групи смрти у Лиги шампиона: Најгори могући жреб за шампиона Србије

Мондо пре 7 сати  |  Никола Лаловић
Партизан у групи смрти у Лиги шампиона: Најгори могући жреб за шампиона Србије

Партизан је добио ривале у Лиги шампиона! После 13 година црно-бели ће играти у елитном рукометном такмичењу, а играће у вероватно најтежој групи А са Веспремом, Фихсеом и Портом.

Тешко да је могло горе, погледајте све групе па процените сами: Одржан је и жреб за женску Лигуб шампиона и на њему су извучене две групе које ће се такмичити. У групи А су Есбјерг, Букурешт, Ференцварош, Брест, Крим, Борусија Дортмунд, Сола и Будућност а у групи Б Мец, Ђер, Одензе, ГЛорија, Подравка, Сторхамар, Бломберг-Липе и Никебинг. (МОНДО, Н.Л.) БОНУС ВИДЕО:

Повезане вести »

Кључне речи

Спорт, најновије вести »