Sportski direktor Partizana: „Nismo imali sreće na žrebu za Ligu šampiona“
Serbian News Media pre 2 sata

Sportski direktor rukometnog kluba Partizan Ivan Dimitrijević rekao je da crno-beli nisu imali sreće u današnjem žrebu za grupnu fazu Lige šampiona pošto su dobili najtežu grupu, ali da veruje da ekipa može da se suprotstavi favorizovanim protivnicima. „Nismo imali sreće na žrebu.
Daleko od toga da postoji laka grupa, ali smo u grupama D ili E mogli da se nadigravamo sa nekim ekipama. Izvukli smo bez dileme najatraktivniju grupu. Berlin je dve godine zaredom igrao finale Lige šampiona. Jeste da u predstojećoj sezoni neće imati Dejana Milosavljeva na golu, ali ćemo gledati Matijasa Gidsela i Diku Mema u istoj ekipi. To dovoljno govori o njihovom kvalitetu“, rekao je Dimitrijević za klupski sajt. U predstojećoj sezoni rukometaši Partizana












