"U potpunosti je digitalizovan, sačuvaće hiljade života": Vučić otvorio deonicu auto-puta na Moravskom koridoru: "Ovo niko nije ni sanjao" (foto, video)

Blic pre 1 sat
"U potpunosti je digitalizovan, sačuvaće hiljade života": Vučić otvorio deonicu auto-puta na Moravskom koridoru: "Ovo niko…

Deonica auto-puta od Adrana kod Kraljeva do Preljine kod Čačka na Moravskom koridoru danas u 17 časova svečano je otvorena u prisustvu predsednika Srbije Aleksandra Vučića.

Ova deonica će za saobraćaj biti puštena sutra ujutro u 9 časova, a putarina se neće naplaćivati do 1. jula. - To je 29 novih kilometara auto-puta, ukupno 100 izgrađenih. Ostaje nam još 12 kilometara. Imaćete spojena dva koridora. Miloš Veliki i nekadašnji auto-put E-75. Ovo je najširi auto-put, 30 metara širine i time pruža još veću bezbednost. U potpunosti je digitalizovan. Obezbeđena je 5G mreža celom njegovom dužinom, dakle od Čačka do Kraljeva Srećan sam što

Povezane vesti »

Ključne reči

Politika, najnovije vesti »