Vučić otvorio deonicu Moravskog koridora: Saobraćaj od Adrana do Preljine sutra od 9 časova, besplatno do 1. jula
Euronews pre 11 sati | Autor: Euronews Srbija

Svečano je otvoren deo autoputa od Adrana kod Kraljeva do Preljine kod Čačka, na Moravskom koridoru, a ceremoniji je prisustvovao i predsednik Srbije Aleksandar Vučić koji se autobusom vozi novom deonicom zajedno sa predstavnicima vlade i izvođačima radova.
U autobusu, koji je krenuo od Preljine ka Adranima, sa predsednikom Vučićem bili su i ministri Siniša Mali, Aleksandra Sofronijević i Bratislav Gašić, kao i ambasador Turske Ilhan Sajgili, otpravnik poslova ambasade SAD Aleksandar Titolo, otpravnik poslova ambasade Velike Britanije Dominik Otvej, direktor Koridora Srbije Aleksandar Antić, direktor Puteva Srbije Zoran Drobnjak i predstavnici izvođača američko - turskog konzorcijuma "Bechtel-Enka". Reč je o deonici












