Vučić: "Saobraćaj na auto-putu Čačak-Kraljevo od sutra u 9, putarina besplatna do 1. jula"

B92 pre 2 sata
Vučić: "Saobraćaj na auto-putu Čačak-Kraljevo od sutra u 9, putarina besplatna do 1. jula"

Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas, na svečanom otvaranju autoputa od Preljine kod Čačka do Adrana kod Kraljeva da će ceo Moravski koridor, sa preostalih 12 kilometara auto-puta, biti završen do kraja godine.

Vučić je rekao da će saobraćaj na novoj deonici od Preljine do Adrana krenuti sutra ujutru u 9.00 sati, a da se putarina neće plaćati do 1. jula. "Ja sam veoma srećan što niko nije ni tražio, niko nije ni sanjao da izgradimo auto-put do Kraljeva. O tome se čak nije ni pričalo. Pričalo se nekada za auto-put do Čačka, nikad se ništa nije delalo, radilo, ali za Kraljevo se nije čak ni pričalo. Ovo je nova istorija", rekao je Vučić tokom vožnje autobusom novom

Povezane vesti »

Ključne reči

Politika, najnovije vesti »