Otvorena deonica auto-puta na Moravskom koridoru: Vučić najavio besplatnu putarinu do 1. jula

Mondo pre 2 sata  |  Aleksandar Blagić
Otvorena deonica auto-puta na Moravskom koridoru: Vučić najavio besplatnu putarinu do 1. jula

Deonica Moravskog koridora od Adrana kod Kraljeva do Preljine kod Čačka, u dužini od 28,7 kilometara, otvorena je danas i biće puštena u saobraćaj sutra, u subotu 27. juna, u 9 časova.

Predsednik Srbije Aleksandar Vučić prisustvovao je otvaranju deonice kada se obratio predstavnicima medija. Vučić je najavio da se putarina na toj deonici neće naplaćivati do srede 1. jula. Najavio je da će se pre kraja godine završiti još 12 kilometara do Vrbe, a da na proleće počinje izgradnja brze saobraćajnice do Jarinja. "Nastavljali smo deonicu po deonicu da otvaramo. Ali ovo ide brzo i ovo je stvarno vrhunski auto-put. Ovo je najširi auto-put, on je 30

Povezane vesti »

Ključne reči

Politika, najnovije vesti »