Adriana Vilagoš bronzana u Zagrebu, srpska atletičarka došla do podijuma

Telegraf pre 2 dana  |  Telegraf.rs
Adriana Vilagoš bronzana u Zagrebu, srpska atletičarka došla do podijuma

Nakon drugog mesta Angeline Topić pre dva dana u skoku uvis, odnosno četvrtog Ivane Španović ranije tokom dana u troskoku, Adriana Vilagoš zauzela je mesto na podijumu u bacanju koplja na 76.

Memorijalu "Boris Hanžeković". Vilagoš je bila treća u Zagrebu sa rezultatom 60.04 metara, pa je tako nastavila sa setvom plasmana među tri na prestižnim mitinzima, posle serije nadmetanja u Dijamantskoj ligi, ali i ranije u Ostravi u okviru zlatne kontinentalne serije. Neće Vilagoš do kraja biti zadovoljna rezultatom, pošto ona ima i daleko veći domet. U preostalim serijama ostvarila je učinak od 59.80, 59.22, 58.10 i 56.25 metara, uz jedan prestup. Prvo mesto

Povezane vesti »

Ključne reči

Sport, najnovije vesti »