Petković: "Više od 350 Srba sa KiM došlo do Oplanića da podrže Vučića"
B92 pre 9 sati

Direktor Kancelarije za Kosovo i Metohiju Petar Petković izjavio je danas u Oplanićima kod Kraljeva da je 350 Srba sa Kosova i Metohije, koji su jutros krenuli ka Beogradu kako bi došli na sutrašnji skup "Srbija - jedna porodica", došlo do Kraljeva.
"Naša braća sa Kosova i Metohije, i iz centralnog Kosova, i iz Kosovskog Pomoravlja, i iz četiri opštine sa severa Kosova i Metohije, je došlo danas ovde da podrži predsednika Aleksandra Vučića i njegovu politiku razvoja Srbije. Ovde smo danas da proslavimo otvaranje važne deonice Moravskog koridora, koja je važna i za srpski narod sa Kosova i Metohije, a da onda svi zajedno nastavimo put Beograda, gde ćemo sutra svi na svenarodnom saboru u Beogradu najsnažnije












