Bejbi-bum u Nišu! Rođeno šest devojčica i četiri dečaka prethodnog dana!

Telegraf pre 19 sati  |  Telegraf.rs/ Snaga juga
Bejbi-bum u Nišu! Rođeno šest devojčica i četiri dečaka prethodnog dana!
Porodilište Univerzitetskog kliničkog centra u Nišu bogatije je za deset novih stanovnika, pošto je u protekla 24 časa na svet došlo deset beba. Kako je saopšteno iz ove zdravstvene ustanove, devojčice su ovog puta bile brojnije, pa je tako rođeno šest devojčica i četiri dečaka. Sve bebe i majke se osećaju dobro. (Telegraf.rs/ Snaga juga)

Niš »

Ključne reči

Najnovije vesti »