Naša pevačica završila u bolnici zbog "zdrave" hrane: "Zalepilo se za creva, nikome to ne bih preporučila"

Telegraf pre 2 sata  |  Telegraf.rs
Naša pevačica završila u bolnici zbog "zdrave" hrane: "Zalepilo se za creva, nikome to ne bih preporučila"

Pevačica Branka Sovrlić svojevremeno je završila u bolnici nakon što je konzumirala nepravilno pripremljene čia semenke, koje su joj, kako kaže, izazvale ozbiljne zdravstvene probleme.

Nakon što ih je pojela bez prethodnog potapanja, pevačica je ubrzo osetila jake bolove u stomaku i potražila pomoć lekara. Branka ističe da i pored toga i dalje preferira tradicionalnu ishranu. - I ako imam restoran vrlo često kuvam kod kuće - započela je Branka opisujući neprijatnu situaciju u kojoj se našla. - Savetujem svima da jedu ono što su nam i bake spremale i jele, a ne da izmišljamo vruću vodu. Ja sam nedavno završila u bolnici zbog čia semenki. Svi su

CIA »

Ključne reči

Najnovije vesti »