Majka ubijenog Andreja posle svedočenja dečaka ubice: "Plakali su u sudnici, i treba da plaču!"

Mondo pre 11 sati  |  Jovana Radovanović
Majka ubijenog Andreja posle svedočenja dečaka ubice: "Plakali su u sudnici, i treba da plaču!"

"Ne mogu ni da ga opravdam, ne mogu apsolutno ništa.

Koliko su krivi roditelji za mene i on je kriv. Apsolutno se ne slažem sa tim da ne odgovaraju ispod 13. godine. Moraju da odgovaraju, znači ako si bio sposoban da uradiš nešto tako, bićeš sposoban i da odgovaraš." Ovim rečima Sanja Simić, majka ubijenog dečaka Andreja Simića (13) prokomentarisala jučerašnje saslušanje krivično neodgovornog dečaka ubice M.M. na suđenju njegovim roditeljima M.M. i M.M.M. u Višem sudu u Nišu. Oni su optuženi za teško delo protiv

Povezane vesti »

Ključne reči

Hronika, najnovije vesti »