Квар на магистралном цевоводу: Овај део Београда остаје без воде
Б92 пре 18 сати

Због квара на магистралном цевоводу у Улици краљице Марије испред Машинског факултета, без воде је део потрошача на општинама Палилула и Стари град, саопштено је из ЈКП "Београдски водовод и канализација".
Затварање воде је у току, а санација насталог квара започеће након његовог изоловања. За највећи део потрошача, стабилизација водоснабдевања се очекује у току дана. Како преноси РТС, саобраћај се у том делу града одвија отежано, а трамвајске линије 2Л, 5 и 10 су скраћене и преусмерене, па тренутно саобраћају до Омладинског стадиона.











