Капитен Ирана жестоко оптужио ФИФА и организаторе СП: "Инфантино је дошао код нас у свлачионицу..."

Телеграф пре 10 сати  |  Телеграф.рс
Капитен Ирана жестоко оптужио ФИФА и организаторе СП: "Инфантино је дошао код нас у свлачионицу..."

Капитен Ирана Мехди Тареми жестоко је оптужио ФИФА и организаторе Светског првенства.

Он је свима поручио да има утисак да би волели да његова репрезентација испадне са турнира. Иран је после драматичног ремија са Египтом (1:1) остао без директног пласмана у нокаут фазу, пошто је гол Шоџе Халилзадеха у надокнади времена поништен после ВАР провере због офсајда. Ирански тим током читавог Мундијала суочавао се са проблемима око путовања и виза, као и са вишенедељним тензијама између иранских званичника и америчких власти. Након меча, Тареми није

Повезане вести »

Кључне речи

Спорт, најновије вести »