Otišao da kreči, pa opljačkao vlasnicu: Moler iz Subotice ukrao nakit vredan 11,5 miliona dinara

Radio 021 pre 1 sat  |  021.rs
Otišao da kreči, pa opljačkao vlasnicu: Moler iz Subotice ukrao nakit vredan 11,5 miliona dinara

Četrdesettrogodišnji B. V. iz Subotice uhapšen je zbog sumnje da je pri izvođenju molerskih radova u kući sedamdesetdvogodišnje sugrađanke ukrao veću količinu nakita u vrednosti od 11.500.000 dinara. Dodaj 021.rs kao glavni izvor na Google-u

Deo ovog nakita policija je pronašla kod osumnjičenog i biće vraćen vlasnici. On je uhapšen zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo teška krađa, saopšteno je iz Policijske uprave Subotica. B. V. je određeno zadržavanje do 48 časova, nakon čega će, uz krivičnu prijavu, biti priveden Osnovnom javnom tužilaštvu u Subotici.

Povezane vesti »

Ključne reči

Hronika, najnovije vesti »