RHMZ: Do 12 sati najtoplije u Kikindi sa 36 stepeni, najhladniji Kopanik sa 21 stepenom
Insajder pre 7 sati | Tanjug

Prema podacima Republičkog hidrometeorološkog zavoda (RHMZ), do 12 časova najtopliji grad u Srbiji bila je Kikinda sa 36 stepeni, dok je najhladnije bilo na Kopaoniku, gde je izmeren 21 stepen.
Foto: FOTO TANJUG/ MILOŠ MILIVOJEVIĆ/ bg U Beogradu su izmerena 33 stepena. Temperatura od 35 stepeni izmerena je u Somboru i na Paliću, dok su 34 stepena izmerena u Novom Sadu, Zrenjaninu, Bačkim Karlovcima, Sremskoj Mitrovici, Negotinu, Valjevu i Ćupriji. Više od 30 stepeni izmereno je u Loznici, Beogradu, Smederevskoj Palanci, Kraljevu, Požegi, Kuršumliji, Nišu, Leskovcu, Velikom Gradištu, Zaječaru i Vranju, dok je 30 stepeni izmereno u Dimitrovgradu. Danas se












