Novi kontejneri postavljeni u naseljima Matije Huđi i Orao
Ozon pre 7 sati

SREMSKA MITROVICA – U naseljima Matije Huđi i Orao postavljen je veći broj novih kontejnera, u okviru aktivnosti JKP „Komunalije“ usmerenih na unapređenje sistema odlaganja otpada i očuvanje urednijeg gradskog okruženja.
Kako navode iz ovog javnog preduzeća, poslednjih meseci zabeležen je porast slučajeva oštećenja posuda za odlaganje otpada. Kontejneri su često bili izloženi paljenju, lomljenju i drugim vidovima vandalizma, zbog čega je bilo neophodno zameniti dotrajale i uništene posude. Postavljanjem novih kontejnera stanovnicima ova dva naselja omogućen je lakši i bezbedniji način odlaganja komunalnog otpada, dok će kvalitetnija oprema doprineti efikasnijem radu službi












