RHMZ saopštio koje mesto u Srbiji je u podne bilo najtoplije, a koje najhladnije

NIN pre 6 sati  |  Tanjug
RHMZ saopštio koje mesto u Srbiji je u podne bilo najtoplije, a koje najhladnije

Prema podacima Republičkog hidrometeorološkog zavoda (RHMZ) do 12 sati najtopliji grad u Srbije je Kikinda sa 36 stepeni, dok je najhladnije na Kopaoniku gde je izmeren 21 stepen.

U Beogradu izmerena su 33 stepena. Temperatura od 35 stepeni izmerena je u Somboru i na Paliću, dok je 34 izmereno u Novom Sadu, Zrenjeninu, Bačkim Karlovcima, Sremskoj Mitrovici, Negotinu, Valjevu i Ćupriji. Više od 30 stepeni izemereno je u Loznici, Beogradu, Smederevskoj Palanci, Kraljevu, Požegi, Kuršumlji, Nišu, Leskovcu, Velikom Gradištu, Zaječaru i Vranju, dok je 30 stepeni izmereno u Dimitrovgradu. Danas se očekuje sunčano i veoma toplo vreme uz slab do

Povezane vesti »

Ključne reči

Društvo, najnovije vesti »