"Ludak" potpuno poludeo uživo pred TV kamerama posle eliminacije svog tima sa Mundijala
Telegraf pre 6 sati | Telegraf.rs

Jedan velikan je završio Svetsko prvenstvo već u grupnoj fazi! Urugvaj je neslavno završio Mundijal i ispao je sa takmičenja već posle grupne faze, a to je teško podneo i argentinski trener koji ih predvodi - Marselo Bijelsa.
Popularni "Ludak" opravdao je svoj nadimak posle eliminacije svog tima, kada je imao izliv besa uživo pred TV kamerama. Opšte je poznato da on ne voli da priča mnogo sa novinarima, ali zbog TV prava je u obavezi da se pojavi pred kamerama odmah posle meča i da izjavu. Nakon što je njegov tim poražen od Španije sa 1:0, što je značilo eliminaciju posle dva remija sa Saudijskom Arabijom i Zelenortskim ostrvima u prva dva kola, argentinski stručnjak tek nije bio












